A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Jaký opalovací krém?

| Janka86
Janka86
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti jak je to se sluníčkem? Jsem snědší typ, ale přesto se sem tam spálím. Když jsem byla na Kanárech, stačila mi SPF 25, myslíte, že bude na Kapverdách také stačit nebo mám vybrat vyšší faktor?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milka121 20.02.2011 18:25
SPF 50 

Ahoj, letíme 26.2.2011 a rozhodně beru faktor 50 na první dny a 30 na další dny. Rovněž nemám se spálením problém, ale v zimě je evropská bílá pokožka mnohem citlivější, páč nejsme na slunce zvyklí. Navíc urovníku je slunce níže a má větší sílu. Zvláště u dětí nepodceňovat a nezapomenout PANTHENOL na spáleniny!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Janka86 20.02.2011 13:43
Jaký opalovací krém? 

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti jak je to se sluníčkem? Jsem snědší typ, ale přesto se sem tam spálím. Když jsem byla na Kanárech, stačila mi SPF 25, myslíte, že bude na Kapverdách také stačit nebo mám vybrat vyšší faktor?

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu