A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Výlety na Kapverdských ostrovech - SAL

29.08.2014 07:46:06 | TomasJ
TomasJ
Pokud plánujete dovolenou na Kapverdské ostrovy a uvažujete o nějakém výletě po ostrově, kontaktujte mě.
Také můžu zodpovědět Vaše dotazy ohledně cesty, aktuálního počasí....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.07.2018 18:49 90.179.104.***
Re: Výlety na Kapverdských ostrovech - SAL  

17.7.18 přilétáme na Sal. Platí vaše nabídka výletu po ostrově?
Zuzana

Alena Šepsová
18.02.2015 17:59 93.89.144.***

to Martina - Omlouvám se ta recenze je na hotel Oasis Salinas Sea.

Alena Šepsová
18.02.2015 17:55 93.89.144.***

to Martina - Co se týče vln v Atlantiku, záleží na směru a síle větru. Vlny jsou pořád a jak říkám záleží na síle větru.Je to otevřené moře a o nějakém sáhodlouhém koupání a plavání do dálky pro Vašeho syna to asi nebude to pravé ořechové.Vstup do vody je po naplaveném písku pěkně pozvolný, ale dál jsou skutečně již vlny,které se lámou a ani mnoho dospělých plavců se tam neodvažovalo.Co se týče stravování v městečku/vesničce Santa Maria - jsou tam takové místní restaurace, kde si můžete dopřát oběd nebo večeři, ale mějte na zřeteli, že veškeré potraviny ,nápoje / mimo ryb a mořských plodů / se na ostrov dováží a to včetně ovoce a zeleniny.Toto se odráží v cenách. Měli jsme ALL takže jsme ceny dopodrobna nezkoumali, ale večeři / ryba + hranolky + cola / byla kolem 9EU. Já osobně bych si ALL doplatila už vzhledem k synovi, neboť nápoje, ovoce a možnost celodenního stravování mimo hlavní jídla / pizza, grilované maso,pečivo,zmrzliny / bez chození do městečka, je dle mého názoru výhodné.Teď se zmíním / zřejmě budu napadena ostatními/ místní restaurace jsou skutečně takového pouličního stylu a já osobně bych s děckem neměla k takovému druhu stravování důvěru. Výlet k místům, kde žijí žraloci inzerují místní cestovní agentury a před každou je umístěn poutač s cenou na různé zájezdy po ostrově.Na internetu je velmi mnoho videí z ostrova s mnoha záběry z městečka Santa Maria a po prohlédnutí si uděláte sama názor. Jinak ostrov je celkem pěkný a vhodný pro relaxační dovolenou.Místní lidé jsou přátelští a co se týče ubytování, tak nebylo skutečně žádných výhrad. Něco málo jsem popsala v recenzi na hotel Atlantico Salinas Sea. Pokud chcete udělat synovi radost a dopřát mu pěkné zážitky včetně koupání , tak bych Vám asi doporučila jinou destinaci / Kanáry, Turecko,Tunis, Djerbu a na šnorchlování Egypt/ Neměla jsem v úmyslu Vás nějakým způsobem odrazovat či něco podobného, ale 18let jsme jezdili s vnučkou k moři každou zimu a také v létě takže vím ,co si nejvíce užívala a na které pobyty nejraději vzpomíná.Přeji Vám šťastný výběr dovolené a synovi mnoho krásných zážitků.S pozdravem Šepsová A.

• Anonym (1)
Martina
17.02.2015 08:00 90.182.94.***
Výlety na Kapverdských ostrovech - SAL  

Dobrý den paní Šepsová, pořád váhám jestli se na Kapverdy vypravit, či ne.
Plánuji tak květen. Myslíte, že mi neuplave ve vlnách 9letý syn?Bude tam hezky?
Mám trochu obavy :-) Také se chci zeptat, jestli jste měla polopenzi, či All inclusiv a jestli se tam dá při polopenzi, něco nakoupit, jestli to tam není předražené. All incslusiv mi přijde hodně předražený a navíc můj syn skoro nic nejí, tedy nejí co mu nechutná a toho je mnoho....
Taky se mi líbí ten výlet za žraloky jak jste psala, to se tam dá někde pořídit?
Budu moc ráda, když mi napíšete nějaké info. Zrovna o tom jídle jsem nikde moc nenašla.....( martina.porhanslova@seznam.cz)
Děkuji Vám moc Martina O:-)

Jana Dietrichová
10.01.2015 16:15 86.49.8.***

Dobrý den,
máma jede na Kapverdské ostrovy, ostrov Sal 13.1. 2015. Jaké tam je počasí a jak je chladné moře, dá se tam koupat ? Ještě jsem se chtěla zeptat na přítomnost švábů v bungalovech, prý tam jsou? Je na ně nějaký prostředek, který na ně zabírá ?
Děkuji
Jana Dietrichová
j.dietrichova@centrum.cz :-)

Jeník
11.09.2014 14:32 194.228.11.***

no nevím, vrátili jsme se Boa Visty, ale výlety pro tak malé dítě asi žádné vhodné nenabízejí.........

• Anonym (1)
Alena Šepsová
11.09.2014 12:48 93.89.144.***

Hotel Oasis Salinas Sea - překlepla jsem se / jinak psala jsem na hotel recenzi /

Alena Šepsová
11.09.2014 12:46 93.89.144.***

Když se podíváte na mapu ostrova Sal, tak zjistíte, že jeho rozloha je cca 40 x 20 km a již na mapě vidíte, že je to jen vyprahlá placka v oceánu.Určitě najdete typy na výlety,ale celý ostrov i s jeho zajímavostmi budete mít prohlédnutý za jeden den. Výlety nabízí CK Exim na svých stránkách / to je opravdu vše co tam můžete vidět / o ceně nemluvím, ty samé výlety Vám nabídnou místní agentury za podstatně nižší ceny. Agentury jsou na každém rohu / mluvím o Santa Marii a jedna opravdu slušná ja na cestě do S.M. před hotelem O.Belorizonte a sousedním O.Salina Sea. Mimo jiné podnikli jsme s nimi výlet za žraloky / trvající cca 4hodiny/ projeli jsme téměř celý ostrov a opravdu nikde nic jen šotolina a písek. Jinak v této agentuře nabízejí i jiné výlety a hned vedle je půjčovna aut a čtyřkolek.Tento ostrov na nějaké velké vyžití co se týče výletu není nic moc, ale oceán a pláže s atmosférou vše vynahradí.
Byli jsme v hotelu Oasis Atlantico Sea v březnu a odjížděli jsme velmi spokojeni. Co se týče výletů zase dáme přednost některým z osvědčených Kanárských ostrovů v tomto případě je to nesrovnatelné. Přeji pěknou dovolenou a pohodový let.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
GlobeTrottel 10.09.2014 23:27

Panebože...na ostrově, kde je skoro vidět z jednoho břehu na druhý, žádného průvodce nepotřebujete....tohke není Papua...vzpamatujete se, lidi :-@

• Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu