A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Výlet na Fogo

29.12.2014 09:07:24 | mosqicz
mosqicz
Zdravím,

s přítelkyní plánujeme v červnu navštívit zřejmě ostrov Boa Vista a chtěli bychom se podívat na Fogo ale na internetu bohužel moc informací k tomuto ostrovu/výletu není. Máte s ním někdo zkušenost? Kolik stojí cena výletu, jak často se tam létá z Boa Visty nebo Salu, je na Fogu nějaké větší město s restauracemi, jak je vzdálen přírodní park, nebo dá-li se najmout soukromý průvodce, četl jsem, že po ostrovech snad působí český průvodce, který tam žije? Děkuji předem za jakýkoliv poznatek.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.08.2015 13:12:10 85.70.7.***
Re: už se létá na FOGO?  

na fogo se uz leta od unora,akorat vesnici v krateru a narodni park uz neuvidite,zato spoustu lavy,tam je videt sila prirody a jak je clovek maly pan .hezky den a hezkou dovolenou

Katka
17.08.2015 19:50:53 81.201.48.***
už se létá na FOGO?  

Zdravím, v pátek odlétáme na Boa Vistu a rádi bychom navštívili Fogo? Jak to tam teď aktuálně vypadá?

Neregistrovaný uživatel
30.12.2014 10:05:37 85.70.7.***
Re: Výlet na Fogo  

dobry den, docela dost informaci se da zjstit na FB kdyz zadate Fogo news a nebo Ocean press-cabo verde,tam uvidite jak pomalu park obteka lava no velmi smutny pohled. na ostrov by se melo zacit letat ale jak rikam na vlastni nebezpeci apokud pojedete v lete tak to uz bude v pohode snad hezk ;-) y den

mosqicz 29.12.2014 21:25:23

Děkuji mnohokrát za Vámi podanou informaci, je pro mě zásadní. Na ten park jsem se těšil jako malé dítě. Každopádně se na ostrov pokusíme dostat i tak. Snad tam bude chtít s námi někdo letět :-D aktivní vulkán mě láká také... ikdyž do kaldery se bohužel nepodívám :D :(

Neregistrovaný uživatel
29.12.2014 10:52:26 85.70.7.***

dobry den ,na fogo se leta ze salu i boa vista.ale 23.11tam bouchla sopka ,ktera v podstate dodnes chrli lavu,prirodni park je zcela znicen .vinice take.vylet stal kolem 240euro.nyni je vstup povolen jen na vlastni nebezpeci.na ostrov leta ceska pruvodkyne. O:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
mosqicz 29.12.2014 09:04:02
Výlet na Fogo  

Zdravím,

s přítelkyní plánujeme v červnu navštívit zřejmě ostrov Boa Vista a chtěli bychom se podívat na Fogo ale na internetu bohužel moc informací k tomuto ostrovu/výletu není. Máte s ním někdo zkušenost? Kolik stojí cena výletu, jak často se tam létá z Boa Visty nebo Salu, je na Fogu nějaké větší město s restauracemi, jak je vzdálen přírodní park, nebo dá-li se najmout soukromý průvodce, četl jsem, že po ostrovech snad působí český průvodce, který tam žije? Děkuji předem za jakýkoliv poznatek.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu