A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Srpen - Sal - Oasis belo Horizonte - plavání

19.06.2017 14:51:36 | kyssling
kyssling
Zdravím všechny cestovatele,
váhám nad dovolenou do této destinace v polovině srpna. Mohl by mě někdo prosím zodpovědět náaledující dva dotazy podle svých zkušeností ... ? Moc děkuji !

a) Co se dá nejpravděpodobněji v tomto termínu čekat ... Klidné moře kde se dá plavat v moři, nebo spíš velké vlny naprosto nevhodné pro plavání ? Z některých recenzí na Invii mám dojem, že se v tom oceánu nedá vůbec plavat, že je to tak na smočení a na lehátko ... Nebo je to úplně nevyzpytatelné ...
b) Lze srovnat vedro na Kapverdách s Egyptem ve stejném termínu ? (abych věděl co čekat v srpnu už jsem kdysi v Egyptě byl a dalo se to ...)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Karel Carlos66 05.01.2018 18:50
Sal, OA Salinas Sea  

Zdravím cestovatele, jedete někdo koncem srpna na Sal, do OA Salinas ??? 8-)

Neregistrovaný uživatel
21.12.2017 22:14 185.91.165.***
Re: Srpen - Sal - Oasis belo Horizonte - plavání  

Já bych tam nejela. Jidlo hnusne, pocasi hnusne, v oceanu se nada koupat, uplavice samozrejmne taky! Lehatko do atlantiku?? A kazdy si to prectete a poslete dal... :-D , alespon tam nebudou zbytecne otravovat hlupaci...

Neregistrovaný uživatel
19.08.2017 12:11 77.104.213.***

Úplavice? Nerozumím - byli jsme tam loni a bez nejmenších potíží, jedli jsme všechno.. nebo je tam nějaká epidemie?

Neregistrovaný uživatel
19.08.2017 09:17 185.51.248.***

Prosím, můžete poslat více informací, jedeme 22.8. a dle predpovědi se dost obávám počasí. Také se děsím té jejich uplavice. Na co dát pozor a na co se připravit ? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
04.08.2017 14:03 194.16.47.***

Dobry den,
v Srpnu jsou nejmensi vlny, nejmene fouka a muze byt zatazeno - coz je jenom dobre. Horko tam neni moc hrozne, protoze je tam 25-31C a fouka. Tedy pokud zrovna nepali slunce tak je uplne uzasne, kdyz pali slunicko - mazat a obcas vlezt do vody. 1800 km od rovniku to ma fakt silu. Plavat uplne krasne muzete, presne jak je zde uz popsano. Jako bonus - v srpnu je nejteplejsi more. 25C a muze byt i vice. Tedy ne hrozne horko, vetrik, pekne vlny, teple more. Co vic si prat? Stastnou cestu.

Nicool-ka 12.07.2017 22:05

Zdravím, my byli před dvěma lety na Salu a letos jedeme ve stejném termínu opět. Oceán je v pohodě, normálně se dalo plavat, ano - jsou vlny, ale když popojdete pár metrů do moře, dá se plavat úplně v pohodičce. Na kraji se vyřádíte ve vlnách a pak plavání :-) Recenze jsou celkem zavádějící. A teplo tam je, je to téměř na rovníku, slunce tam je opravdu silné (doporučuji silný krém, alespoň 20 - 30 atd.), pofukuje ale vítr, takže to není takové to egyptské vedro na umření. Chvilku je tam pod mrakem, pak zas chvíli nebe jako vymetené... ostrov. Ale myslím, že budete spokojeni :-)

• Anonym (1)
kyssling 19.06.2017 14:51
Srpen - Sal - Oasis belo Horizonte - plavání  

Zdravím všechny cestovatele,
váhám nad dovolenou do této destinace v polovině srpna. Mohl by mě někdo prosím zodpovědět náaledující dva dotazy podle svých zkušeností ... ? Moc děkuji !

a) Co se dá nejpravděpodobněji v tomto termínu čekat ... Klidné moře kde se dá plavat v moři, nebo spíš velké vlny naprosto nevhodné pro plavání ? Z některých recenzí na Invii mám dojem, že se v tom oceánu nedá vůbec plavat, že je to tak na smočení a na lehátko ... Nebo je to úplně nevyzpytatelné ...
b) Lze srovnat vedro na Kapverdách s Egyptem ve stejném termínu ? (abych věděl co čekat v srpnu už jsem kdysi v Egyptě byl a dalo se to ...)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu