A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Sal - dotazy

08.10.2011 10:34:52 | filipecek
filipecek
Ahoj, nedávno jsem se vrátil ze Santa Marie, hotel Crioula. Pokud by měl někdo nějaký dotaz, tak se ptejte - budu-li vědět, rád odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.10.2018 09:30 94.112.230.***
Re: Kapverdy opalování nahoře bez  

nahoře bez - není oficiálně dovoleno a není běžné, možná tak někde na vlastní terase

Neregistrovaný uživatel
01.07.2018 21:09 194.228.79.***
Odlet na Sal 3.7.2018  

Zdravím, je tady někdo, kdo letí na Sal 3.7.2018?? :-)

Neregistrovaný uživatel
16.05.2018 18:44 93.91.49.***
Neregistrovaný uživatel
06.06.2017 11:37 77.104.213.***
Re: plážová zástěna, nafukovací nesmysly etc. vs vítr  

Dobrý den, tak začnu dneska "špatnou" zprávou. Nene, zmrzlina v baru na pláži není..a ani jinde jsem neviděla, je pravda, že my jsme se po ní nepídili.Na pláži jen pití- alko- nealko. V blízké jídelně je dopolední a odpolední svačina, v hlavní jídelně snídaně, oběd, večeře.Ač na ryby nejsem, tak tuňák byl famozní! Nemusíte se bát žádných trávicích potíží- vše bylo ok a že jsem ochutnala vše:))Skvělý čokoládový krém jsem hňácala na kdeco sladkého .Běhat můžete po pláži, je tam krásný písek, vodou "zpevněný".Směrem doprava- tam není "nic" směrem doleva je Santa Maria.Internet jsme neřešili, dala jsem si detox:)Potraviny prodejna je v 2.ulici od moře asi 300 m od Belorizonte- tam by možná zmrzku měli, dá se platit eurem. Kdyžtak mi napiště na: mamoch7@centrum.cz /popíšu třeba výlet, nebo co budete chtít/

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.06.2017 10:28 194.16.47.***

Dobry den, ja pochopila ze letime z Prahy a prestupujeme v Madridu. Ale uz to vidim, ze jde o primy let pres Boa Vista. Tim lepe. Tak vitr bohuzel, to nikdo neovlivni. Moc vam dekuji za zpravu. Mame dve deti, tak doufam ze ten let prospi, letime pres noc. Prave kvuli detem resim zavazadla, ty potrebuji vice veci nez my. Ja bych vystacila s plavkami a platebni kartou. A prijemna je i informace, ze se da jist v klimatizovane jidelne, kde nejsou mouchy. Priznam se, ze i mne v horku nechutna jidlo, to tak max. zmrzlina, ale pozrit neco tepleho bych asi nezvladla.
Ja procitala diskuze na tripadvisor a obcas si tam lide stezovali na mouchy a na jidlo (ze nebylo dosti anglicke, nemaji pizzu a cerstvy juice a podobne blbosti, ktere nam skutecne nevadi - ale mouchy by mi asi vadily). Mohu se jen zeptat zda v baru na plazi v ramci all inclusive mohou deti dostat zmrzlinu? To je totiz na all inclusive pry to nejdulezitejsi (rikaly deti). A kdyz uz mam tu moznost - da se v okoli hotelu behat? Navecer, kdyz uz nebude tak horko. Nejaka promenada smer Santa Maria tam asi je, ze? Je neco co bychom jeste meli vedet? Pro starsi dite budu resit SIM kartu s daty, protoze wifi v hotelu je pry spatne. To asi neni, co jste museli resit :-) Vyuzili jste nektery z vyletu? My planujeme jen pujcit auto a projet si ostrov. Ponorka mi prijde hrozne uzka a mala. Potapet se deti nechteji. Mozna vylet lodi? U more budeme cisteho casu jen 11 dnu. Mozna bude stacit vylet bungalov-plaz :-D. Setkala jste se s cechem, ktery tam ma Kitsurfing agenturu? Vim ze je toho hodne, ale kdyz mam nekoho s primou zkusenosti z hotelu, tak toho rada vyuziji. Dekuji vam moc za mile a vstricne odpovedi.

Neregistrovaný uživatel
05.06.2017 17:46 77.104.213.***

Letěli jsme s Eximem a měli jsme trochu smůlu v tom, že jsme letěli tam plných 10 hodin, z důvodu silného protivětru jsme letěli pomalu a museli jsme přistát na Kanárech pro doplnění paliva.Zpět jsme svištěli po větru a za 5,5 hodiny byli v Praze.Jedli jsme vždy v klimatizované jídelně, kde nikdy mouchy nebyly. Je ale pravda, že venku po stolech vidět byly, ale my bychom tam nejedly,hlavně kvůli vedru. Ani komáry jsme nezaznamenala / ale bylo to v listopadu- v létě nevím/ . Kufr může mít max. 15 kilo plus příruční zavazadlo. Nám s mužem stačí jeden kufr dohromady:). Píšete- letadlo z Madridu- nerozumím- my letěli z Prahy přes Boa Vistu na Sal.Jela bych hned - moc se nám tam líbilo!!

Neregistrovaný uživatel
05.06.2017 10:41 194.16.47.***

Velmi dekuji za odpoved. Moc jste mne potesila. S temi lehatky - myslela jsem si to. Jestli se jeste mohu zeptat - nekteri navstevnici si stezuji na mouchy - zejmena ve spojitosti s jidlem. Zaznamena jste neco? Mohu se jeste zeptat - leteli jste s eximtours (predpokladam)? Je povoleno jedno zavazadlo jen 10kg (odbavene); je mozne mit i nejake prirucni? To letadlo z Madridu na Boa Vista a nasledne na Sal je prej hodne male a stisnene. Tak jen poprosim o vasi zkusenost. Jak moc zoufaly byl ten let :-) Dekuji.

Neregistrovaný uživatel
03.06.2017 10:59 194.213.47.***
Re: Kapverdy opalování nahoře bez  

Opalování nahoře bez přenechte chorvatským plážím, Iberostar je hotel na úrovni, personál v bílých košilých,nedokážu si představit , jak vám číšník takto ustrojen nese nápoj k lehátku a vy tam zpola nahá....asi bych si připadala dosti trapně.

• jimr
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
02.06.2017 21:06 77.104.213.***

Byli jsme loni v listopadu v OA Belorizonte, lehátek i slunečníků bylo dost, nikdy jsme si nic "nerezervovali ručníkem"a vždy místo našli. Je pravda, že jsme k moři chodili hned po snídani / snídaně jsou od 7/ takže tak v 8 už jsme tam byli. Prostě jsme se nemohli nabažit oceánu, jsme velcí plavci, prostě ráj pro nás.Je výhoda, že je tam o 2 hodiny méně, takže snídaně v sedm byla "jakoby v devět".Zástěna s kolíky rozhodně vydrží, pokud si ji chcete vzít. Kruhy pro děti vezměte také, ale lehátka ne, nikdo je tam neměl, nebylo by využití- uletěly by, zaneslo moře kdoví kam...Já jsem se obávala většího větru i vln, nebylo to tak zlé...Pokud máte nějaké otázky, napište...

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
02.06.2017 15:55 194.16.47.***
plážová zástěna, nafukovací nesmysly etc. vs vítr  

Mám dotaz,
Na Salu hodně fouká. Jsou vlny. Samozřejmě. Zkoušeli jste, nebo viděli jste někoho, kdo na pláži používal plážovou zástěnu? Takový ten polostan. Co jsem pochopila tak OA Belorizonte má velmi málo lehátek a slunečníků a nemám v plánu vstávat ve 4 ráno, abych ulovila místo. Přemýšlím ted, jak nás vybavit, abychom nemuseli ležet na přímém slunci. Zástěna s kolíky (kvalitnejší značka) do písku by mohla ustát? Nebo ne?
Totéž nafukovadla – kruhy, lehátka – má to tam smysl brát, nebo všechno okamžitě odletí a na lehátku/lodičce se stejně na vodě nedá udržet? Jaké jsou vaše zkušenosti?
Srdečně děkuji. Letime až v červenci, ale proč se nezeptat už nyní :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu