A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Rady na cestu na Kapverdy

10.04.2011 22:18:45 | Janka86
Janka86
Ahoj, vrátila jsem se ze Salu a tak mě napadlo, že tu napíšu nějaké info, co jsem nikde nevyčetla pro další budoucí návštěvníky Kapverdských ostrovů. 8-) 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.07.2018 16:36 194.246.74.***
Neregistrovaný uživatel
16.07.2018 21:05 82.100.31.***
Re: Sal říjen listopad  

Díky, uz se těšíme

Neregistrovaný uživatel
15.07.2018 19:39 88.100.125.***
Re: Sal říjen listopad  

rijen ,listopad nejlepsi volba,krasne vyhraty ocean, a vitr fouka cel rok.budete radi ze fouka,je tam v tuto dobu opravdu vedro. 8-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
15.07.2018 12:27 82.100.31.***
Sal říjen listopad  

Pekny den, chystáme se na sal konkrétně oa belorizonte posledni tyden v rijnu a prvni v listopadu, pojedeme na 14dni. A se trema detma, musíme ze zdravotnich duvodu a proto tento to termin, aby jsme to stihly jeste pred zimou a zaroven co nejpozději to jde kvuli tomu nejmenšímu, kteremu bude 5mesicu. Starsim 3 a 4roky. Prý vitr zacina v listopadu jak to tam tedy vypadá v tom obdobi co se tyce vetru a vln? Jezdi tam lide s detma? Diky za info. Je to nejteplejsi misto a zaroven nejbliz kam v tomto terminu muzeme jet.

Neregistrovaný uživatel
08.04.2018 17:45 217.170.96.***
Re: pocasi  

Dobry den, chci se zeptat, jak je to na ostrove Boa Vista koncem srpna a, jak je to tam s internetem, zda se da koupit jejich sim a za kolik.. Jake je tam pocasi dekuji

Neregistrovaný uživatel
26.02.2018 21:58 90.180.111.***
pocasi  

Jak je na Salu zacatkem srpna

Neregistrovaný uživatel
24.02.2018 13:10 62.201.29.***
Re: Na Kapverdy v červenci  

V červenci je délka slunečního svitu na Kapverdách cca 6hod .
Pro srovnání v dubnu je to 9hod.
https://www.kapverdy.org/kapverdy-pocasi-cervenec.html

Spodní proudy jsou, tedy ve vodě opatrně.

Neregistrovaný uživatel
07.02.2018 15:10 195.67.21.***

Byli jsme v cervenci. Den je dlouhy dost. Navic i navecer se muzete koupat v bazene, nebo posedavat v baru na plazi :-) Cervenec ma tu vyhodu ze mene fouka, jsou zpravidla mensi vlny nez trebas na podzim (coz je jen dobre). More bylo nadherne teple. Vzduch take. I kdyz bylo casto pod mrakem vubec to cloveklu neprislo - Bylo porad teplo. Navecer nam stacil nejaky prehoz pres ramena. Mazat i kdyz je pod mrakem. Pali to jak potvora. A kdyz slunko vyleze tak fakt mazat i kazde pulhodiny. Jsem hnedy typ, nespalim se jen tak. A tam jsem se namazana za pul hodiny zacala palit... uplne cervene nohy. Takze fakt na slunko pozor.
Proudy zadne nebyly. More je krasne, da se plavat pekne daleko i. Skakt do vln... Zavidim vam. Jela bych znovu. Doufam, ze se mi to trebas za rok ci dva postesti. Nadherne misto. Pro nekoho zapadakov, pro jine raj na zemi. Ja jsme ta druha skupina.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.01.2018 11:43 88.100.125.***

v cervenci je na salu velmi hezky,spodni proudy se tykaji nejvice ostrova Boa vista.tma nastava v cervencii kolem ctvrt na 8,nemusite se niceho bat je tam opravdu krasne :-)

Neregistrovaný uživatel
12.01.2018 20:47 88.100.120.***
Na Kapverdy v červenci  

Má prosím někdo zkušenosti s pobytem na Kapverdách v červenci, myslím délka slunečního svitu, zda je dostatečná a tak podobně, ještě něco ohledně spodních proudů jsem slyšela nějaká negtiva. Vím, že to není zrovna vyhledávaný termín, ale musíme během letních prázdnin, díky za každé info :-) Hanka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu