A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Potápění na Kapverdech

25.05.2009 19:49:37 | Valhalla
Valhalla
Zdravím, rád bych na tomto foru, bude-li zájem, sdílel zážitky z potápění na Kapverdech. Byl jsem tam nedávno, začátkem května a to přímo na ostrově Boa Vista. Ponory jsme měli organizované místní základnou Scuba Caribe, která se osvědčila mohu ji vřele doporučit. K vidění byla hejna ryb, žraloci, murény, langusty. Dost bohatý život na to, že se o této lokalitě téměř nic neví. Mohu srovnávat s jinými potápěčskými destinacemi a tato si v ničem nezadá i třeba s rudým mořem. Barev je méně, ale ryb je více. Také druhů jsem pozoroval větší množství. Za ten týden jsme stihli osm ponorů do půl hodinu dojezdu rychlým člunem. Tudíž jsme z ostrova poznali tak desetinu :-).

Spáchal jsem i nějaké video. Můžete se na něj mrknout třeba tady

http://www.youdive.eu/video/461/Kapverdy-Boa-Vista

Snad se Vám bude líbit.

Uvítám jakékoliv zkušenosti. Hodláme tam jet na zimu s naší lodí a podnikat potápěčské výpravy i na jiné ostrovy. Pokud to bude dobré alespon jako na Boa Viste, tak to bude velký :-) !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
31.07.2016 12:50 62.245.76.***
Potápění Kapverdy  

Zdravím, s manželem za týden odlétáme na Kapverdy, zvolili jsme si je jako destinaci pro naši svatební cestu :-) nechceme veškerý čas jen proválet na pláži a rádi bychom poznali i podmořský svět, můžete mi říct, jak se cenově pohybuje nabídka potápění? Díky moc :-)

Neregistrovaný uživatel
13.02.2016 12:34 88.102.224.***
Re: potápeni  

Šnorchlovat rozhodně ne nikoho jsem ani neviděl návrat včera z Boa Vista , pár rybiček se tam najde ale nestojí to za :-(

Neregistrovaný uživatel
12.02.2016 17:10 81.19.33.***
potápeni  

chci se zeptat da se i snorchlovat a budu z toho neco mit? :) diky za odpovedi

kuba
23.07.2014 22:32 82.100.57.***
Re: Potápění na Kapverdech  

naaadherna 29.7 odlitame na sal tak snad bude taky par ponoru a nějake to video nebo foto moc se těšim :-) jak něco bude hodim to taky sem :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pavel1807 23.07.2014 12:10

ahoj . chtel bych se zeptat jestli tam je neco videt i pri snorchlovani u brehu

Valhalla 01.09.2009 10:38
RE: RE: RE: Potápění na Kapverdech  

Hola, tak už jsem registrovaný ... tak máš-li zájem ozvi se. Petr

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Baru 18.08.2009 23:11
RE: RE: Potápění na Kapverdech  

Nechceš se zaregistrovat? Ráda bych probrala něco málo kolem potápění na Kapverdách, než se pro ně definitivně rozhodneme a takhle přes diskuzi to není ono... Díky

• Anonym (8)
Valhalla 10.06.2009 12:55
RE: Potápění na Kapverdech  

Tak jsem konečně dopsal takový článek z našeho výletu na Kapverdy ... můžete na nej mrknout zde http://www.divers.cz/potapeni/potapeni-kapverdy

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Valhalla 25.05.2009 18:49
Potápění na Kapverdech  

Zdravím, rád bych na tomto foru, bude-li zájem, sdílel zážitky z potápění na Kapverdech. Byl jsem tam nedávno, začátkem května a to přímo na ostrově Boa Vista. Ponory jsme měli organizované místní základnou Scuba Caribe, která se osvědčila mohu ji vřele doporučit. K vidění byla hejna ryb, žraloci, murény, langusty. Dost bohatý život na to, že se o této lokalitě téměř nic neví. Mohu srovnávat s jinými potápěčskými destinacemi a tato si v ničem nezadá i třeba s rudým mořem. Barev je méně, ale ryb je více. Také druhů jsem pozoroval větší množství. Za ten týden jsme stihli osm ponorů do půl hodinu dojezdu rychlým člunem. Tudíž jsme z ostrova poznali tak desetinu :-).

Spáchal jsem i nějaké video. Můžete se na něj mrknout třeba tady

http://www.youdive.eu/video/461/Kapverdy-Boa-Vista

Snad se Vám bude líbit.

Uvítám jakékoliv zkušenosti. Hodláme tam jet na zimu s naší lodí a podnikat potápěčské výpravy i na jiné ostrovy. Pokud to bude dobré alespon jako na Boa Viste, tak to bude velký :-) !

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu