A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Počasí v březnu

12.03.2012 17:31:11 | HP
HP
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s počasím na Salu v březnu? Letíme 21.3. a dle předpovědi by mělo být oblačno až zataženo. Těšila jsem se na sluníčko a předpověď se mi nelíbí. Díky Hanka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.02.2014 14:08:58 88.100.107.***
Re: Počasí v březnu  

Vrátila jsem se 4.2. z ostrova Sal. Tato destinace je hlavně pro surfaře. Byl tam děsný silný vítr a ten tam určitě bude. Teplota byla 25 st. a večer docela chladno na svetr. Na moři byly velké vlny a v bazénech voda ne moc teplá. Sluníčko svítilo,ale zamrařeno také bylo. Pořasí je určitě ovlivěno tou velkou změnou,která přinesla u nás teplou zima, strašně záplavy v Anglii. Domorodci tvrdili,že nikdy v zimě nebyl tak silný vítr a s tím tedy i ty vlny na moři. Snad se vám to vydaří.

Jirkason 26.03.2012 18:14:52

Tady je přehled teplot.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Jirkason 26.03.2012 18:12:22

Počasí by mělo být po celý rok podobný.
Viz obrázek
[img]http://www.firotour.cz/public/5e/8/7a/9917_53118_kapverdy_sal_teploty.png[/img]
My letíme 28.3. do hotelu CRIOULA.neletí taky někdo ?

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
HP 12.03.2012 17:31:11
Počasí v březnu  

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s počasím na Salu v březnu? Letíme 21.3. a dle předpovědi by mělo být oblačno až zataženo. Těšila jsem se na sluníčko a předpověď se mi nelíbí. Díky Hanka

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu