A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

obchody

27.01.2011 17:27:22 | gira
Zdravím, chystame se za mesic na kapverdy...mame objednany hotel se snidani, sme v mestecku santa maria na ostrove sal...nevíte někdo jak to tam vypadá s obchody? jestli tam vůbec nějaké jsou aby sme si mohli koupit jidlo a piti? popripade zda tam jsou nejake restaurace ....vsude kde neco najdu sou clanky nebo prispevky treba i rok stare....dekuji za rady 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mesi 11.12.2012 20:51
Re: obchody  

My jsme měli AI a příště bychom jeli na Sal opět jedině s AI. Přímo v Santa Marii bychom být nechtěli a z ostatních hotelů to může být kus cesty do nějaké restaurace - navíc jsem jich moc neviděli

• Anonym (2)
Tana 29.10.2012 08:37

Na Salu v Santa Marii jsme byli v letos v červnu. Obchody tu jsou, ale spíš jen malé obchůdky, včetně malých vietnamských sámošek. Nápoje jsou poměrně drahé. Je tu i pár malých restaurací, nebyla jsem, takže nevím ceny, ale určitě byste hlady nezemřely. Otázka je jen ta, kde váš hotel bude umístěný, pár hotelů je přímo ve městě, ale z některých je to poměrně daleko (ale dojít se dá). Takže shrnuto - jídlo a pití se koupit dá, ale není to nic moc a je to drahé.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
26.10.2012 18:05 82.99.140.***

měl bych stejný dotaz, ale odpovědi se zde asi nedá dočkat... zajímaly by mne obchody - voda základní potraviny (přejídat se zde nehodlám) rád bych naběhal v teple nějaké kilometry, takže mi je úplně jedno, že by někdy raději volil Al - na to se nikdo asi neptal :-))

• Anonym (1)
milan79
04.02.2011 20:24 80.81.232.***
RE: Jídlo  

No , na dovolenku sa ai ludia nechodia prejedat ( aj ked najdu sa aj taki) ale predsa len je ovela lepsie mat AI a ide hlavne o tie napoje. Mne by sa teda nechcelo zhanat pitie kade tade a v hoteloch je to pitie dost drahe a vyjde to uricte viac, ked si ho mas kupovat ako ked je v ramci AI.

• Anonym (3)
A Bobina
31.01.2011 22:54 88.102.144.***
Jídlo  

Měli jsem polopenzi a najíst se dá v restauracích v naprosté pohodě, pokud nejede na dovolenou jíst. Hlavně žádnou paniku. Vše je OK.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
milan79
28.01.2011 20:44 80.81.232.***
dodatok  

odporucam pozriet aj tuto stranku http://www.kapverdy.cestovanie.biz/

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
milan79
28.01.2011 20:41 80.81.232.***
RE: obchody  

Obchody aj restauracie v Santa Marii samozrejme su, ale treba pocitat s tym, ze potraviny budu o nieco drahsie ako u nas. Na ostrov sa vsetko dovaza. Ja osobne by som radsej volil AI.

• Anonym (1)
gira
27.01.2011 18:27 109.73.211.***
obchody  

Zdravím, chystame se za mesic na kapverdy...mame objednany hotel se snidani, sme v mestecku santa maria na ostrove sal...nevíte někdo jak to tam vypadá s obchody? jestli tam vůbec nějaké jsou aby sme si mohli koupit jidlo a piti? popripade zda tam jsou nejake restaurace ....vsude kde neco najdu sou clanky nebo prispevky treba i rok stare....dekuji za rady 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu