A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Kapverdy poprve :-)

30.01.2014 21:42:42 | koubadj
koubadj
Dobry den chceme letos zavitat s přitelkyni na kapverdske ostrovy chtěli by jsme odletět až někdy na přelomu červenec srpen docela se bojim toho nestaleho počasi velkych vln a silneho větru je zde v tomhle obdobi počasi spiše klidnějši nebo naopak ? co se tyka mista nejvice se mi zalibil ostrov SAL a hotely ROYAL DECAMERON BOA VISTA ****+ a nebo OASIS ATLANTICO BELORIZONTE AI **** ma někdo nějake informace proč zde jet nebo naopak proč raději jiny hotel procestoval jsem už mnoho zemi Egypt Tunisko Thajsko ale zde jsme ještě nikdy nebyli tak budeme radi za jake koliv info at už se tyka čeho koliv ubytovani vyletu počasi. Za jakekoliv info moc děkujeme
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
-dana- 11.02.2014 17:01
Re: Kapverdy poprve :-)  

Ahoj, my sme sa vcera vratili po 2 tyzdnoch zu Salu. Bolo prijemne teplo, ale stale fukal vietor, 2 dni bolo zamracene, velke vlny a dost chladno. Inak sa dalo skoro denne kupat. Ak chces horuco, tak radsej chod v lete. Atmosfera je tam naozaj super a kapverdiani su velmi mili ludia. My sme s mini takmer denne chytali ryby (hlavne moje deti, tie chytaju vsade :-D) a pripadne sme si potom spolu urobili u nas na obed rybu.
Na Sale sa da ist k Salinam pri Pedro Lume (minibusom do Espargos a bud sa dohodnut, ze ta vezme az k salinam, alebo pokracovat taxikom) alebo na druhu stranu k Blue eye Buracona (v Espargos prestupit na minibus do Palmeira a odtial uz ako sa podari). Prechadzky po pobrezi sa daju robit zo Santa Maria na vychod aj zapad.
O Boa vista viem len tolko, ze tam vraj boli v rovnakom case velmi vysoke vlny, kupat sa takmer nedalo a asi aj chladnejsia voda (hovorili ludia v lietadle). Peknu dovolenku.

• Anonym (2)
  • Anonym (18)
činčila 03.02.2014 20:04

O:-) Presne tak, jak napsala pani Dana. Ja jsem tam byla jak v zime tak v lete a opravdu bych radsi doporucovala to leto. Hotely se tam kvalitou asi dost lisi, nic mene supr lidicky, personal jsou stejni. My si Kapverdy dame letos po treti. Atmosfera je nezapomenutelna

• Anonym (4)
  • Anonym (10)
DANA
31.01.2014 00:36 90.178.83.***

dobry vecer pocasi v tomto obdobi je klidnejsi.na Salu ale royal decameron boa vista neni je na druhem ostrove Boa vista.na salu je spickovy hotel Riu garopa a funanna.belorizonte neni spatny ale v zadnem pripade to 4hvezda neni. kvalitni je tez hotel oasi ssalinas nove otevreny.v tomto obdobi je atlantik nadherne vyhraty a hlavne je stale cisty.

• Anonym (5)
  • Anonym (13)
koubadj 30.01.2014 21:42
Kapverdy poprve :-)  

Dobry den chceme letos zavitat s přitelkyni na kapverdske ostrovy chtěli by jsme odletět až někdy na přelomu červenec srpen docela se bojim toho nestaleho počasi velkych vln a silneho větru je zde v tomhle obdobi počasi spiše klidnějši nebo naopak ? co se tyka mista nejvice se mi zalibil ostrov SAL a hotely ROYAL DECAMERON BOA VISTA ****+ a nebo OASIS ATLANTICO BELORIZONTE AI **** ma někdo nějake informace proč zde jet nebo naopak proč raději jiny hotel procestoval jsem už mnoho zemi Egypt Tunisko Thajsko ale zde jsme ještě nikdy nebyli tak budeme radi za jake koliv info at už se tyka čeho koliv ubytovani vyletu počasi. Za jakekoliv info moc děkujeme

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu