A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Kapverdy nebo Kanáry

30.06.2014 13:59:51 | Bobrak
Bobrak
Dobrý den, ¨

rád bych obdržel doporučení co bude lepší. Kanárské ostrovy jsem již navštívil, respektive ostrov Gran Canaria. Bohužel s Kapverdami nemám žádné zkušenosti, tak bych rád posbíral co se dá. S největší pravděpodobností počítáme s hotelem Oasis Atlantico Belorizonte.

Zajímá mě především strava v hotelu a pláže vč. vln (čím větší, tím lepší)

Předem díky za Vaše odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.04.2017 18:22 37.48.39.***
Re: Kapverdy nebo Kanáry  

ZDRAVÍM VRÁTILA JSEM SE Z BOA VISTA SUPER DOVOLENÁ TEPLO V KVĚTNU BYCH SE VŮBEC NEBÁLA HEZKOU DOVČU iVANA

evča
08.05.2015 20:26 141.170.144.***

také se to ve mně láme , ale asi zvítězí Kapverdy :) :-) :-)

NIka40
24.03.2015 07:30 31.30.5.***

My taky chceme letos na Kapverdy, ale bohužel až v létě..snad tam nebude velké vedro..

nutelka 18.03.2015 23:05

Zdravím, prosím Vás ,co se ted někdy vrátíte z Kapverd ze Salu hodte sem nějaké info ohledně počasí a teploty vody . Chystám se s kámoškou začátkem dubna . Díky :)

Tereza
18.03.2015 11:43 95.82.182.***

Zdravím Vás, mohu se zeptat, jaké počasí bylo na Kapverdách v březnu? S manželem bychom chtěli letět na Boa Vistu v polovině května, ale máme strach z počasí, respektive ani ne z toho, že by nebylo teplo, ale že bude příliš studená voda. Mohu se zeptat na Vaše dojmy? Dalo se v oceánu koupat? na různých webových stránkách o Kapverdách se informace dost liší, všude píší o průměrných teplotách vody, které jsou odlišné i o 4 st.. Budu Vám moc vděčná za Vaši odpověď O:-) Tereza (nejsem zde registrovaná).

Bortlik
01.01.2015 10:36 91.103.166.***

byli jsme naKapverdách ostrov Sal bungalovy hotelu Oasis Belorizonte ve 3.,9 a 11měsíci t.zn. 3xa vždy počasí i strava perfektní bez závad .Kanáry jsou snad výstavnější,byl jsem naTenerife a na Gran Kanária to v žádném případě nečekejte naKapverdách,ale letos zase pojedu na Kapverdy.Je to exotika a hlavně milí a příjemní lidé

• kimona
-dana- 04.07.2014 14:18

Bola som z Kanarskych na Teneriffe, Fuerteventure a Lanzarote, zakazdym jar/jesen a z Kapverdskych na Sale v zime, ale tiez si netrufam radit. V zime by som bola za Kapverdy kvoli teplejsiemu moru, ale neviem, kedy planujes ist. Kanarske su kazdy ostrov trochu iny, Tenerifa ma krasne hory, narodny park, tury, (na severe je vlhkejsie a zelensie), Fuerteventura nekonecne piesocne duny, Lanzarote je sopecna krajina s kratermi, z ktorych je nadherny vyhlad :-). Z Kapverd je najlahsie dostupny Sal a Boavista, na ine ostrovy (ktore su na zapade aj zelene) je stale tazsi pristup. Sal a Boavista su podla mna podobne, viac-menej piesok, takmer ziadna zelen. Sal je dost malicky. Salinas a blue eye sa da pozriet autom za 1 den, pripadne si to miestnou dopravou/stopom rozdelit na par dni. Potom okrem prechadzok na juhu na plazi v okoli Santa Maria nie je velmi co robit. Vlny su velke v zime, mensie v lete ako uz pisali predo mnou.
Ohladne hotelov bohuzial neporadim, my skor apartmany (prave kvoli tej hotelovej strave) :-)

Elli.SKA 04.07.2014 13:37

Nedokážu poradit, co je lepší, mám zas naopak zkušenost jen s Kapverdama... V belu jsem byla také a je to takový jednodušší hotel, má dobré zázemí, ale už je to všechno takové starší tam, pláž je krásná slunečníků v sezoně už nedostatek.... Do tohoto hotelu jezdí nejvíce čechů, tak to podle toho taky vypadá. Jídlo je chutné, ale popravdě jsme měli střevní problémy, které jsme příště ve vedlejším OA Salinas sea neměli. Co se týká vln, ty jsou v létě menší obecně platí že v zimě je větší vítr i vlny, pokud chcete větší vlny, doporučuju Boa vistu ostrov, tam jsem byla letos a vlny jsuo větší než na Sal, ale zas moře je hezčí průzračnější na Salu... V belu vycházela na týden tak 2x žlutá vlajka jinak zelená na Boa Vistě to bylo naopak tam byla pořád žlutá a jednou za týden zelená.

Bobrak 30.06.2014 14:59
Kapverdy nebo Kanáry  

Dobrý den, ¨

rád bych obdržel doporučení co bude lepší. Kanárské ostrovy jsem již navštívil, respektive ostrov Gran Canaria. Bohužel s Kapverdami nemám žádné zkušenosti, tak bych rád posbíral co se dá. S největší pravděpodobností počítáme s hotelem Oasis Atlantico Belorizonte.

Zajímá mě především strava v hotelu a pláže vč. vln (čím větší, tím lepší)

Předem díky za Vaše odpovědi.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu