A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Kapverdy

05.02.2011 08:00:34 | jkra
Dobry den, potrebuji poradit. Chtela bych v rijnu na Kapverdy, 2 dospeli a 3 deti. Od koho kupujete zajezdy? Poradite nejaky hotel?
Dekuji Jana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
činčila 27.03.2013 18:50
Re: KAPVERDY HOTEL OA BELORIZONTE  

S tím Zanzíkem jsme dopadli stejně :-XNakonec jsme vybrali kapverdy, Belorizonte. V Crioule už jsem byla. Riu jsem chtěla původně, ale není třeba mít nejlepší hotel, radši si někam zajedu nebo koupím. V Crioule bylo třeba moc fajn. Předpokládám, že v létě bude větřík mírný a bude svítit sluníčko :-[ Maroko možná jindy

Roman Svoboda 26.03.2013 21:57

Činčila, v Riu Funana jsem byl loni v lednu foukalo, ale né tolik jak u Criole - pláž Santa Maria. Riu je nejlepší hotel na Salu, vlny tam nejsou tak velké, celkově jsme byli velice spokojeni. Exim nám letos v létě zrušil Zanzik, tak v červenci dám Sardinii a v srpnu letíme Maroko - Saidia, třeba se tam uvidime :-)

• Anonym (3)
činčila 22.03.2013 06:54
Re: Kapverdy  

:-)) jj, taky uz mi to prislo

2dodo2 21.03.2013 17:58

Suhlas. ;-)

Neregistrovaný uživatel
21.03.2013 08:48 31.186.187.***

Máme objednané a taky nám to přišlo :) Ale to neni nic proti ničemu, 2 Eura na den je pakatel, na Slovensku se taky vybírá asi 1 nebo 1,5 jako turistická taxa.

Vlada
16.03.2013 23:36 41.79.124.***

Tady se podívej jak bude foukat vítr: http://www.windguru.cz/cz/spot.php?id_spot=206837. Aktuálne je slabounky vetrik. Teplota 28 den a 20 noc. Vlny skoro zádné. Včera cely den zamraceno. Jinak stále jasno a nádherné. Jen večer mikinu.

2dodo2 15.03.2013 15:37

Vážený obchodný partner,

radi by sme Vás informovali, že kapverdská vláda pred niekoľkými dňami oznámila, že s platnosťou od 1.5.2013 zavádza novú turistickú taxu vo výške 220 CVE (cca 2 €) na noc a osobu nad 16 rokov. Poplatok sa bude vyberať od klientov priamo v hoteli. Pri pobyte na 14 nocí a viac sa bude vyberať poplatok iba za 10 noci.

Rozosielaju cestovne kancelárie. :-(

činčila 23.02.2013 09:20

Ahoj, mám takové dilema. na kapverdách jsem byla před loni na Vánoce. Bohužel jsem chytla zataženo a vlny a vítr jak blázen, takže jsem si to vůbec neužila. Letos jsme váhali mezi Kapverdami a Marokem. nevím, jestli tam mám jet po tak krátké době znovu. jeli bychom ale v létě. Byla jsem v Crioule a ted bychom byli v riu funana. Je zaplacené maroko, ale pořád si nejsem jistá no. Přijde mi to v některém úhlu docela stejné.

Jarka66 03.02.2013 16:36

Byli jsme na Salu v r. 2011 na přelomu leden - únor. Bylo teplo, ale vítr foukal. Ale nepřišlo mi to nijak hrozné, koupali jsme se v moři i v bazénu. Jen v moři při silném větru jsou velké vlny, takže si moc nezaplavete. Místní lidé jsou vstřícní (obchodníci až moc).

anna.l@volny.cz
01.02.2013 22:16 85.239.235.***
kapverdy  

Odiždim tedka na Kapvrdy v unoru . Dočetla sem se , že je tam silnej vítr . Co lidé ? Budu ubytovana v hotelu OA belorizonte . Mate někdo nějaký rady ?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu