A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Isla Margarita

08.04.2011 19:03:53 | simhanny
simhanny
Zdravímvšchny nadšence cestování,mohl by mi někdo podat informace o cestě na Islu Margaritu? děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
James
09.05.2012 10:59:19 193.86.188.***
Re: Isla Margarita  

Ahoj.Nevim jak je Isla aktualni,ale vse co te zajima napis a snad odpovim. faristo@centrum.cz URCITE NECH DOMA VETSINU DRAHYCH KOVU,NEJLEPE VSECHNY.

Neregistrovaný uživatel
22.07.2011 22:11:13 62.201.24.***

Zdravim,počasi bylo proměnlivé,trochu sprchlo.Delegátkynebyly příliž vstřícné,pro ně bylo nejduležitější výběr polatků a prodej výletů.V Saidii,se příliž mnoho nedělo.Maročané přijemní,často nabídli i ,že dovezou na místo určení.Hotel čistý,vkusně zařizený,jidlo výborné,personál přijemný.Na výletě jsme byly v horách.Byli jsme na 9dnů,takže jsme toho mnoho neprocestovaly,doporučuji více dnů.Přeji krásnou dovolenou.

Neregistrovaný uživatel
23.06.2011 12:12:13 90.181.108.***

Ahojky, nevím, zda na informaci již není pozdě, nakonec jsou to již dva měsíce. Na Isla Margaritě jsem byl před pár lety, když dával EXIM zaváděcí ceny. Měli js,e to jsme to na 12 dnů asi za 22000, takže cena úplně skvělá. Byli jsme tam začátek května, slavil jsem tam narozky. Něco kouzelného - diskotéka téměř do ranních hodin, pod širým nebem bylo v noci 30 stupňů, bomba.. Ceny levnější než u nás "za bolševika", benzin 70hal. za litr, půllitr kvalitního rumu za cca 30 Kč, skvělé.. Voda i v moři jako kafe, jediný menší nedostatek - tím, jak teplota ani v noci neklesala pod 25 a ve dne bylo 40, tak i voda v bazénu byla jako ve vaně a při trošku opálení se nebylo kde zchladit. Jinak to ale byla jedna z našich nejlepších dovolených. Letos bych rád v září do Maroka - jak tam bylo?? :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
simhanny 08.04.2011 20:03:53
Isla Margarita  

Zdravímvšchny nadšence cestování,mohl by mi někdo podat informace o cestě na Islu Margaritu? děkuji

• Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu