A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Central

10.09.2012 22:33:26 | miran2
miran2
Ahojte,

1. za týden letím na Kapverdy do hotelu Central, na ten jsem tu diskuzi ještě nenašel. Máte někdo zkušenosti?

2. a taky mám dotaz, jestli je koupání v pohodě jen na plážích u Santa Maria nebo zdali je v pohodě se koupat i daleko od letovisek bez lidí?

3. jsem lehce zmatený z dosti odlišných názorů na delegátku Eximu paní Petru, máme ji mít taky. Máte někdo aktuální zkušenost? A co výlety neEximácké?

Díky!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
miran2 10.09.2012 22:33
Hotel Central  

Ahojte,

1. za týden letím na Kapverdy do hotelu Central, na ten jsem tu diskuzi ještě nenašel. Máte někdo zkušenosti?

2. a taky mám dotaz, jestli je koupání v pohodě jen na plážích u Santa Maria nebo zdali je v pohodě se koupat i daleko od letovisek bez lidí?

3. jsem lehce zmatený z dosti odlišných názorů na delegátku Eximu paní Petru, máme ji mít taky. Máte někdo aktuální zkušenost? A co výlety neEximácké?

Díky!

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu