A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kapverdské ostrovy - Diskuze

Původní dotaz

Boa Vista Iberostar Club

04.04.2017 21:45:08 | dai
dai
Zajímají mě zkušenosti z tohoto hotelu,jak je to s ubytováním,které pokoje jsou pěkné,které naopak hrozné.Jak s bazénem,je vyhřívaný?Osušky vymění bez problému?Jak jídlo,pití,teploty v dubnu,květnu.Budu ráda za každé info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.12.2017 10:26:37 194.228.20.***
Re: PROSBA  

Dobrý den, jedeme teď v úterý do iberostaru, tak jestli ho stále chcete, napište mi sem e-mail a já Vám na nej napisu a domluvíme se. Lenka

Neregistrovaný uživatel
04.11.2017 20:55:17 46.39.161.***
Iberostar nebo Royal Horizons  

Byl jste někdo v obou hotelech ? Vůbec nevíme, který vybrat :-(
U Royalu se nám nelíbí, nedostatek lehátek, ale jinak ho všichni chválí. Je sice starší, ale to neřešíme, hlavně aby bylo dobré jídlo a bylo tam příjemně.
Iberostar je zase podle hodně lidí jistota, že je to známý řetězec,lehátek je tam prý dostatek a služby na jedničku. Navíc wifi zdarma.
Ještě by mě zajímalo jaké jsou ve kterém hotelu přistýlky ? Jakou formou jsou řešené ??
Napíše někdo svůj názor ?, Šlápneme vedle, když se rozhodneme pro Royal ??
Díky moc všem

Jarin 73 31.10.2017 23:50:45
Re: Iberostar- all 24 hodin  

Na pokoji konvice určitě není ale není problém na snídani vypít kafe kolik chcete.Turka si tam nedáte.Nonstop bar funguje hned vedle recepce.Alkohol místní nosili k obědu i k večeři,říkají mu grog a byl dobrej.Jinak já pil Jim Beam a měli ho všude originál. :-)

Neregistrovaný uživatel
16.10.2017 11:31:47 93.99.52.***
PROSBA  

Dobrý den,
mám velkou prosbu, vrátili jsme se z dovolené v tomto hotelu, po dlouhém přemýšlení jsem si nezakoupila náhrdelník, což mě samozřejmě nyní hrozně mrzí. Tak prosím nějakého obětavce, zda by nebylo možné tento náhrdelník koupit, v hotelu je zdarma wifi tak třeba poslat foto, kdybych špatně popsala :o))) a já bych samozřejmě předem poslala peníze na Váš učet + poštovné a až poté zaslali mě. děkuji moc Market

Neregistrovaný uživatel
11.10.2017 12:25:14 194.213.47.***
Iberostar- all 24 hodin  

Zdravím, prosím kde funguje bar 24 hodin a dá se v noci i nějaké jídlo.Dále, na pokoji asi není rychlovarná konvička, že?Alkohol byl místní a nebo i nadnárodní,
Moc děkuji za informace :-)

Jarin 73 31.08.2017 00:03:37
Re:  

Ahoj,omlouvám se,jsem to špatně pochopil :-D.Je to tak,těch 7000 bylo za poplatek na oba.Už aby jsme tam byli.Jarda :-) :-)

paparuda 14.08.2017 23:13:10
Wifi  

Dobrý den,
je, prosím, v tomto hotelu wifi a kde je dostupná? (např. pouze recepce a lobby nebo i u bazénu, příp. na pokoji?) Děkuji

Neregistrovaný uživatel
27.07.2017 20:56:59 213.220.218.***
Re: Boa Vista Iberostar Club  

Dobrý den, poradí někdo, kdo byl v Iberostar čísla pokojů, které jsou nejblíže bazénu s výhledem na moře??? Výhled máme zaplacený, ale nechci kvůli špatně chodící matce pokoj hodně vzdálený od bazénu a restaurace. Nechci pokoje, co jsou když máte oceán za zády úplně vlevo v rezortu. Moc děkuju.

ve4ru 21.07.2017 22:06:08

Dnes objednáno na 17.10. a opravdu 3,5 tisíce na osobu výhled na moře. Tak uvidíme, jestli to moře vůbec uvidíme:)) Někde jsem četla, že před terasou měli palmu a mezi listy občas vykoukl oceán:)) Ač odlet až v listopadu, nebyl už ani základ ani výhled zahrada. Pouze část zahrada,část moře za 2400 nebo moře za těch 3500. Tak tu tisícovku jsme už neřešili.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 22:12:25 89.103.105.***
Re: Boa Vista Iberostar Club  

Výhled na moře je dost drahý oproti výhledu na zahradu.V lastech pak ale zbývají jen ty příplatkové pokoje...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu